A57/608
BROŽ - ŘEZBA V MUŠLI
Itálie, 2.polovina 19.století. Oválná řezba v mušli s výjevem ženy stojící u studny, zasazená v prolamované a gravírované zlaté montáži. Francouzský importní punc. Osvědčení puncovního úřadu. Celková (hrubá) hmotnost 13,15 g, 4,9x5,9 cm. Au 585/1000. Jehlice obecný kov. Stav A/B. Au ryzost 585/1000.