A57/613
HODINKY
Raskousko, 20.století. Dámské náramkové hodinky ze žlutého zlata, článkovaný náramek s jemným gravírovaným dekorem a zásuvným zapínáním s pojistkou, drobný obdélný ciferník s arabskými číslicemi, značeno: "RENOMA", rakouská puncovní značka z období 1925-2001, mistrovská značka "SS", ryzostní číslo; nejdoucí. Osvědčení puncovního úřadu. Au 5585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 15,65 g, d. (náramek) 16,5 cm, š. 1,3 cm Stav B/C. Au ryzost 585/1000.