A57/614
HODINKY SCHAFFHAUSEN
Švýcarsko, 20. století. Zlaté pánské náramkové hodinky švýcarské značky IWC Schaffhausen, čsl. puncovní značka Z-45, ciferník zlaté barvy dělen arabskými číslicemi pro hodiny, samostatná vteřinovka, kožený pásek obnošený. Jdoucí. Stav B. Au ryzost 585/1000.