A57/705
PASOVSKÁ MADONA V RŮŽENCOVÉM VĚNCI
Olej na plátně, 80x63 cm, zn. "S. Mria Hlf". Rámováno, zaskleno. Madona s dítětem v růžencovém věnci, typ tzv. pasovské madony, zvané též Panna Marie pomocná (Maria Hilf), podle obrazu Lucase Cranacha st. z roku 1537.