A57/706
Jan Zapletal (1840-1891)
MADONA S DÍTĚTEM
1880 Olej na dřevě, vyřezávaný zlacený ornamentální dekor, tondo 68x54 cm, sign. a dat. "J. Zapletal 1880". Rámováno.