A57/731
HRACÍ SKŘÍŇKA
Švýcarsko 1. čtvrt. 20. stol. Automat s výklopnou a pohyblivou figurkou ptáčka, ozdobná skříňka s raženým ornamentálním dekorem a klasicizujícími aplikami, bronz zlacený, peří barvené, 9,5x6x3,5 cm. Bez klíče. Neznačeno. Stav A/B.