A57/763
SADA LŽIČEK CLOISONNÉ
Rusko, Petrohrad 1908-1926 Šest dekorativních stříbrných čajových lžiček s tordovanými rukojetěmi, zdobených barevným přihrádkovým cloisonné smaltem s květinovým motivem, částečně zlaceno. Druhý kokošnikový punc, mistrovská značka "Ф.P." (Fedor Rückert?), Ag 88 zolotniků (916/1000). Celková hmotnost 78,25 g, d. 9,8 cm. Uloženo v etuji. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B.