A57/765
DÓZA
Rusko, Moskva 1908-1917 Stříbrná dózička zploštělého kulovitého tvaru s víčkem na stěžejce, vyzlacený interiér, plášť celoplošně zdoben bohatým květinovým dekorem v barevném cloisonné smaltu. ⌀ 5,5 cm, 61,30 g. Ag 875/1000. Kokošnikový punc, mistrovská značka nezřetelná. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.