A57/767
POUZDRO NA VIZITKY
Rusko, Petrohrad 1908-1915 Stříbrné pouzdro na vizitky ve tvaru psaníčka, zdobené raženým a gravírovaným ornamentálním dekorem, barevnými emaily a florálními aplikami, textilní interiér. Značeno: 2. kokošnikový punc, mistrovská značka "A*H" (August Frederik Hollming, 1854-1915). Ag 88 zolotniků (916/1000). Celková (hrubá) hmotnost 67,10 g, 9,3x6x1 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav restaurováno.