A57/768
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA
Rusko, Petrohrad 1913-1917 Stříbrné pouzdro na cigarety obdélného tvaru se zaoblenými hranami, vyzlacený interiér, víčko na stěžejce, plášť celoplošně zdoben modrým guilloché emailem, na víku zlacená florální aplika s ametysty a diamantovými routami, úchyt víka osazen rubínem. Značeno: 2. kokošnikový punc, "ФAБEPЖE","ФA" (Feodor Afanassiev?). Ag 88 zolotniků (916/1000). Celková (hrubá) hmotnost 152,85 g, 9x5,5x1,7 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav restaurováno.