A57/769
STŘÍBRNÁ KRABIČKA
Rusko, Moskva 1908-1925 Stříbrné pouzdro obdélného tvaru s víčkem na stěžejce, zdobeným modrým guilloché smaltem a aplikou imperiálního orla osazenou ametystem a dále zdobenou bílým přihrádkovým emailem. Celková (hrubá) hmotnost 39,85 g, 5,8x2,7x1 cm. Značeno: 2. kokošnikový punc, mistrovská značka "A.H" (Albert nebo August Holmström?). Ag 875/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A/B.