A57/770
TABATĚRKA
Rusko 19. / 20. stol. Pouzdro na cigarety obdélného tvaru s ozdobně zvlněnými hranami, obecný kov, celoplošně postříbřeno, víčko na stěžejce, zdobeno modrým guilloché smaltem a zlacenou aplikou s imperiálním orlem. Na spodní straně víčka gravírované iniciály "GN" s korunou. 8x5,5x1,2 cm. Stav B.