Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tabatěrka

A57/772

TABATĚRKA

Rusko, Moskva 1881 Stříbrná tabatěrka zaobleného obdélného tvaru s víčkem na stěžejce na svrchní straně - s nápisem "KABKAЗЪ" - a přihrádkou na zápalky se škrtací plochou na boku. Celoplošně zdobeno tula smaltem s rozvilinovými motivy, vyzlacený interiér. 10,5x7x2,5 cm, 170,65 g. Městská značka, kontrolorská značka Ivan Jefimovič Konstantinov, mistrovská značka "ФИ" (Fjodor Ivanov), ryzostní číslo. Ag 875/1000. Opatřeno ouškem k zavěšení. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A/B.