A57/773
HŘEBÍNEK DO ÚČESU
Rusko, Moskva? 1908-1926 Osmizubý hřebínek ze želvoviny je upevněn ve stříbrné montáži s gravírovaným a černě smaltovaným (tula) secesním dekorem s hlavami loveckých psů ve florálních rozvilinách. Celková (hrubá) hmotnost 34,40 g, š. 10 cm, v. 7,7 cm. Značeno: 2. kokošnikový punc, mistrovská značka "AM". Ag 875/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A/B.