A57/781
POHÁR Z KOKOSOVÉHO OŘECHU
Švýcarsko, Ženeva, Jean Pierre Louis Ramu Dufour (1796-1852) 2. čtvrtina 19. stol. Pohár z kokosového ořechu ve stříbrné montáži, na nízké patce, s víkem, reliéfní ornamentální dekor, plášť ořechu celoplošně zdoben řezbou s datací "1789". Celková hmotnost 208,80 g, v. 16,5 cm. Značeno výrobcem: "RAMU" a švýcarskou puncovní značkou "hlava koně" (1815-1881). Ag 800/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B/C.