Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástolec

A57/784

NÁSTOLEC

Rakousko, Vídeň, pravděpodobně Carl Schill (mistrem od 1826) 1828 Hlubší miska kruhového půdorysu s mohutným tordovaným okrajem, na štíhlé nožce s perlovcovým prstencem a široké patce, zdobené po obvodu listovcem. Ag 812,5/1000, 329 g, v. 12,5 cm, ⌀ (vnitřní) 9 cm, ⌀ (vnější) 17 cm. 13lotový punc, mistrovská zn. "CS". Lit.: W. Neuwirth: Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, Wien 2002, s. 141. Stav A/B.