A57/785
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC
Rakousko, Vídeň, Mayerhofer & Klinkosch 1839 Nástolec v podobě menší kruhové misky na vysoké balustrové noze a široké zvonovité patce, celoplošně zdobený jemně gravírovaným bohatým květinovým dekorem. 546 g, v. 19,5 cm, ⌀ misky 17 cm. Ag 812,5/1000, 13lotové puncovní značky, značka výrobce. Lit.: W. Neuwirth: Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, Wien 2002, s. 15 a n. Stav A/B.