A57/786
NÁSTOLEC HISTORISMUS
Československo 20. léta 20. stol. Stříbrná kruhová miska na bonbony v barokním tvarosloví, obloučkový okraj, bohatý tepaný dekor ovocných motivů, členěný perlovcem, montovaná na nožce s plastickým dekorem karyatid a ploché patce se zvlněným okrajem. V. 8,8 cm, 155 g. 1. čsl. puncovní značka S-38. Ag 800/1000. Stav B.