Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný pohárek

A57/787

STŘÍBRNÝ POHÁREK

Rakousko, Vídeň, Johann Pretsch 1807 Zvonovitý pohárek na vyšší patce, v horní části gravírovaný pásem stylizovaného florálního dekoru. V. 9,3 cm, 110 g. Třináctilotový punc S-17/18, osvobozovací značka S-22 (1809), přepuncovací značka S-16 (1806), mistrovská značka "IP". Ag 812,5/1000. Lit.: W. Neuwirth: Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, Wien 2002, s. 190. Stav A/B.