Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná dóza

A57/794

STŘÍBRNÁ DÓZA

Maďarsko 1. pol. 20. stol. Stříbrná cukřenka v biedermeierovém tvarosloví, oválný půdorys, žebrovaný dekor, nízká odsazená patka, víčko na stěžejce s úchytem v podobě růžového květu, vyzlacený interiér. 410,90 g, 16,5x12,5x10,5 cm. Maďarské puncovní značky (1937-1965). Ag 800/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.