A57/795
POKLADNIČKA
19. stol. Stříbrná kasička v barokním tvarosloví, kónický tvar na rozšířené profilované patce, s volutovým uchem a vypouklým uzamykatelným víčkem na stěžejce, gravírovaný ornamentální dekor pláště. Ag 835/1000. Maďarská puncovní značka pro cizí zboží z období 1966-1998, ryzostní číslo. 107,70 g, v. 10 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.