A57/799
PĚTICE MINIATUR
Německo, Mohuč, Martin Mayer GmbH po r. 1888 Pět miniaturních dětských figurek, zachycených v rozličných pozicích při hře, detailně řezaných z kosti, osazených na stříbrných podstavcích v podobě židličky, houpacího koníka či autíčka. Ag 800/1000. Značeno výrobcem a číslem modelu, R-U puncovní značky pro cizí zboží S- 35 (od 1902). Celková (hrubá) hmotnost 150 g, v. max. 6,5 cm. Stav A-B.