Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pražské Jezulátko

A57/800

PRAŽSKÉ JEZULÁTKO

Rakousko-Uhersko, Salzburg 1866-1922 Stříbrná miniatura slavné sošky, detailně modelovaná, jemně tepaná, gravírovaná, zlacená (částečně setřeno). Ve spodní části aplikované iniciály "IHS" a dvojice andílků. R-U puncovní značka S-30 (Diana), mistr. zn. nečitelná. Osazeno na vyšším dřevěném soklu, jemně profilovaném, po stranách zdobeném dvojicí volut a černě lakovaném, celková výška 13,5 cm. Ag 800/1000. Stav A.