Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza s vedutou

A57/802

DÓZA S VEDUTOU

Rakousko 19. - 20. stol. Stříbrná krabička obdélného půdorysu s víčkem na stěžejce, vyzlacený interiér, plášť zdoben raženým ornamentálním dekorem, na svrchní straně víka pod skleněným krytem v rámečku zasazena slonovinová destička s kvašovou miniaturní malbou pohledu na rakouský zámek Hellbrunn u Salzburku, sign. a dat. "Scholz 22.". Ag 900/1000. 259 g, 10,6x8,2x3,3 cm. Rakouská puncovní značka (1922-2001), ryzostní číslo, mistrovská značka "AxK". Osvědčení puncovního úřadu. Stav A/B.