A57/803
ZAPALOVAČ DUPONT MAHARADJAH
Francie, Paříž 1996 Luxusní designový zapalovač z limitované číslované edice, bohatě zlacený, povrch zdoben ve stylizovaném orientálním tvarosloví čínským koromandelským a černým lakem, vykládán perletí. Značeno: "S. T. Dupont PARIS", "MADE IN FRANCE", "LAQUE DE CHINE", číslováno: "208/500". 10x7x2,5 cm. V originální etuji značené "EDITION LIMITEE ART DECO". Stav A.