A57/804
SADA STOJÁNKŮ NA PŘÍBOR
Rakousko, Vídeň, Friedrich Reichelt (činný od 1836) 1855 Šest stříbrných stojánků na příbor, celková hmotnost 132 g, d. 9,8 cm. Ag 812,5/1000. Třináctilotové puncy S-27, mistrovská značka "FR". Lit.: W. Neuwirth: Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, Wien 2002, s. 157. Stav A.