A57/805
SADA LŽIČEK
Finsko 1972 Šest dekorativních stříbrných lžiček kruhového tvaru s tenkými rukojetěmi, zdobeno barevným guilloché smaltem, částečně zlaceno, uloženo v originální etuji. Ag 925/1000. Celková hmotnost 170,15 g, d. 13 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B.