Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný příbor

A57/810

STŘÍBRNÝ PŘÍBOR

Německo, Flensburg, Robbe & Berking po r. 1964 Luxusní dvanáctiosobní příbor v uzamykatelné pětietážové dřevěné skříni obsahuje kromě klasické jídelní sady také příbory na ryby, salát a dezert, včetně předkládacích kusů a kávových a kompotových lžiček. Ag 800/1000. Celková (hrubá) hmotnost 7103,25 g, celkem 138 ks. Značeno výrobcem, rukojetě zdobeny gravírovaným monogramem "S", čepele nerez zn. "R & B NICHTROSTEND". Včetně klíče. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.