A58/011
Leopold Munsch (1826-1888)
AUS HALLSTATT
Akvarel na papíře, 160x240 mm, sign. při spodním okraji „L.Wunsch“ a vpravo dole „LM“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.