A58/012
Gaston Gérard (1859-?)
FONTÁNA ČTYŘ KONTINENTŮ V PAŘÍŽI
Akvarel na papíře, 310x440 mm, sign. vlevo dole „Gaston Gérard“. Rámováno, zaskleno.