A58/014
Edgar H. Boutry (1857-1938)
BENÁTKY - ISOLA SAN GIORGIO
1890
Akvarel na papíře, 150x240 mm, sign. a dat. vlevo dole „Venezia Isola San Giorgio E. Boutry 1890“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.