A58/016
F. Werner
NÁMĚSTÍ HOHER MARKT VE VÍDNI
1919
Podle Ernsta Granera. Akvarel na papíře, 210x290 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „F. Werner 1919“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.