A58/018
Anonym
ČTVEŘICE GALANTNÍCH SCÉN
Francie, 18. století
Akvarel na papíře, 430x370 mm, jednotlivé kresby 100x123 mm, trojice kreseb doplněna doprovodným textem. Paspartováno, rámováno v rokokovém rámu.