A58/026
Oskar Pafka (1896-1949)
ARTIS MEDICI VICTORIA
1931
Kolorovaný lept na papíře, 585x737 mm, zn. a dat. vpravo dole v tisku „fec. et sc. Anno 1931 Oskar Pafka“ a sign. tužkou „Oskar Pafka“.