A58/031
František Kobliha (1877-1962)
NA LAVIČCE
1910
Prémie Klubu přátel umění v Brně. Dřevořez na papíře, 315x240 mm, zn. vpravo dole v tisku „FK10“ a sign. vpravo dole tužkou „F. Kobliha 1910“. Adjustováno na kartonu.
Rámováno, zaskleno.