Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kostel sv. Jakuba

A58/032

František Kobliha (1877-1962)

KOSTEL SV. JAKUBA

1913
Dřevořez na papíře, 377x275 mm (výřez pasparty), zn. vlevo dole v tisku „FK13“ a sign. vpravo dole „FKobliha“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.