A58/033
Karoly Patko (1895-1941)
KRAJINA S POVOZEM
1928
Lept na papíře, 230x174 mm, zn. vpravo dole v tisku „Patkó 1928“ a sign. vlevo dole tužkou „Patkó Károly“.
Rámováno, zaskleno.