Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s povozem

A58/033

Karoly Patko (1895-1941)

KRAJINA S POVOZEM

1928
Lept na papíře, 230x174 mm, zn. vpravo dole v tisku „Patkó 1928“ a sign. vlevo dole tužkou „Patkó Károly“. Rámováno, zaskleno.