A58/035
Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980)
NEW YORK
Akvarel na papíře, 460x375 mm, sign. vpravo dole „BD“, na zadní straně „Bochořáková Dittrichová, New York (z našeho okna)“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.