Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > New York

A58/035

Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980)

NEW YORK

Akvarel na papíře, 460x375 mm, sign. vpravo dole „BD“, na zadní straně „Bochořáková Dittrichová, New York (z našeho okna)“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.