A58/036
Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980)
PAŘÍŽ
1928
Akvarel na papíře, 314x210 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Bochořáková Dittrichová“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.