Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Paříž

A58/036

Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980)

PAŘÍŽ

1928
Akvarel na papíře, 314x210 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Bochořáková Dittrichová“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.