A58/037
Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980)
LONDÝN
1929
Akvarel na papíře, 250x350 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „London 12/8 29, H. Bochořáková Dittrichová“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.