Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stavba přehrady ve Vraném nad Vltavou

A58/039

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

STAVBA PŘEHRADY VE VRANÉM NAD VLTAVOU

1933
Lept na papíře, 390x495, zn. vpravo dole v tisku „Vondrouš 1933“, zn. vlevo dole tužkou „43/100“, sign. a dat. vpravo dole „Vondrouš. 1933.“.