Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Továrna

A58/040

Bohumír Matal (1922-1988)

TOVÁRNA

1946
Kombinovaná technika na papíře, 160x270 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Matal 46“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.