Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zvěstování

A58/044

Bohuslav Reynek (1892-1971)

ZVĚSTOVÁNÍ

1920
Linoryt na papíře, 100x73 mm, sign. a dat. vpravo dole „Bohuslav Reynek 1920“.