A58/057
Aleša Vaic (1920-2009)
BYZANTSKÁ PÍSMENA
Barevný lept na papíře, 400x350 mm, zn. vpravo dole „6/30“ a sign. vpravo dole tužkou „Aleša Vaic“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.