Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ovidius

A58/058

Zdeněk Sklenář (1910-1986)

OVIDIUS

1973
Litografie na papíře, 285x214 mm, sign. a dat. tužkou při spodním okraji „135/200 Sklenář 73“.