A58/059
Zdeněk Fuksa (1922-?)
PŘÍSTAV
1975
Mezzotinta na papíře, 165x183 mm (výřez pasparty), sign. a dat. při spodním okraji „aut. tisk Zdeněk Fuksa 75“.
Paspartováno.