A58/060
Marie Blabolilová (1948-?)
PODZIMNÍ SLUNCE
1978
Lept na papíře, 507x402 mm, zn. při spodním okraji „5/50 Podzimní slunce“, sign. a dat. vpravo dole „M. Blabolilová 1978“.