Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Podzimní slunce

A58/060

Marie Blabolilová (1948-?)

PODZIMNÍ SLUNCE

1978
Lept na papíře, 507x402 mm, zn. při spodním okraji „5/50 Podzimní slunce“, sign. a dat. vpravo dole „M. Blabolilová 1978“.